OSZTÁLYAINK

ALSÓ TAGOZAT
FELSŐ TAGOZAT

6 OSZTÁLY

7. OSZTÁLY

SPECIÁLIS NEVELÉSI IGÉNYŰ TAGOZAT

 

 

A SZENT ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA 2017/2018 TANÉV TANULÓINAK NÉVSORA

 

1. osztály
Osztálytanító: Brecsokné Laczkó Márta
1. Baranyi Tamás Sándor
2. Bielik Ramóna
3. Dévai Gergő
4. Farkas Amanda
5. Farkas Dávid Károly
6. Gallai Sándor Levente
7. Hirling Petra Gréta
8. Huszár Abigél
9. Ilie Abigél
10. Jandó Petra
11. Juhász Dávid Erik
12. Kalló-Puki Fruzsina Dorka

13. Katona Mátyás
14. Keresztesi Vanda Vanessza
15. Kerezsi Balázs
16. Kispál Anna Mária
17. Kiss Zalán Antal
18. Kovács Katica
19. Lakatos Zoé Jázmin
20. Makkai Emília
21. Oláh Kamilla
22. Sennovitz Balázs Csaba
23. Szvitek Patrícia
24. Veres Panna

 

Teljes méret megtekintéséhez kattintson az osztályképre!

 

VISSZA A LAP TETEJÉRE!

 

2. osztály
Osztálytanító: Pálinkásné Petik Éva
1. Ágoston Benett
2. Balogh Ábel
3. Barázh Barnabás
4. Bódi Miklós Gábor
5. Csiszár Bálint András
6. Csontos Eszter
7. Csorba Bettina
8. Fábián Eszter Virág
9. Gedei Zoé
10. Jandó András Richárd

11. Józsa Vilmos
12. Kovács Elina
13. Nagy Mátyás
14. Olasz Réka
15. Polenyik Kristóf
16. Samu Hanna
17. Szücsi Botond Márk
18. Uzseka Dávid
19. Valaczkai Márk Milán

 

Teljes méret megtekintéséhez kattintson az osztályképre!

 

VISSZA A LAP TETEJÉRE!

 

3.a. osztály
Osztálytanító: Szvercsekné Dósa Zsuzsanna
1. Angyal Noémi Piroska
2. Csuka Rikárdó Roland
3. Ecseri Márk
4. Forgács-László László
5. Földi Krisztián
6. Győző-Molnár Bence
7. Juhász Gábor
8. Jutai Borka
9. László Ferenc

10. Mikes Marcell Botond
11. Miskolczi Linett
12. Oláh Levente
13. Sárközi Tamás
14. Szántai Zita
15. Váradi Szebasztián Leon
16. Zemen Hanna
17. Zemen Zsombor

 

Teljes méret megtekintéséhez kattintson az osztályképre!

 

VISSZA A LAP TETEJÉRE!

 

3.b. osztály
Osztálytanító: Szücsiné Horinka Erika
1. Diószegi Attila Rómeó
2. Kovács Martin Levente
3. Kovács Mira
4. Lakatos Alex Géza
5. Liszkai Pálma Julianna
6. Magyari Jázmin Nikolett
7. Nagy Péter László
8. Orbán Léna Zsófia

9. Pozsgai Milán
10. Samu Zsombor
11. Sárközi Krisztián
12. Solymosi Anna
13. Szepesi Zsombor
14. Szvercsek Jázmin
15. Varga Blanka Natasa
16. Vidák Bence

 

Teljes méret megtekintéséhez kattintson az osztályképre!

 

VISSZA A LAP TETEJÉRE!

 

4. osztály
Osztálytanító: Kiss Gáborné
1. Bakó Ádám
2. Baranyi Réka Ilona
3. Bíró Máté Balázs
4. Búzás Bence István
5. Csordás Samu
6. Dajnics Kitti Anna
7. Dévai Adrienn
8. Földi Norbert
9. Jandó Attila Koppány
10. Józsa Dávid
11. Kalucza Miklós Krisztofer

12. Kovács Kristóf
13. Laczkó Barnabás
14. Makkai Mercédesz
15. Miskolczi Barnabás
16. Sike Sándor Dominik
17. Simon Laura
18. Szántai Csanád
19. Szvercsek Szelina
20. Teigler Péter István
21. Vékony László
22. Zemen Zalán

 

Teljes méret megtekintéséhez kattintson az osztályképre!

 

VISSZA A LAP TETEJÉRE!

 

5. osztály
Osztályfőnök: Győri Mariann
1. Balogh Bulcsú Bende
2. Baranyi Veronika
3. Bobák Kevin
4. Budai Gábor
5. Fábri Noémi
6. Földi Tamás Gábor
7. Gódor Rebeka Luca
8. Jutai Kristóf
9. Jutai Levente
10. Keresztesi Viktória Zsuzsanna
11. Kulcsár Zsófia Petra

12. Mag Petra
13. Magda László
14. Olasz Levente
15. Pálinkás Péter
16. Péter Anna
17. Sike Róbert Gábor
18. Szabó Ákos
19. Szappanos Ákos
20. Szénási Erzsébet Krisztina
21. Szepesi Zsolt
22. Varga Nimród

 

Teljes méret megtekintéséhez kattintson az osztályképre!

 

VISSZA A LAP TETEJÉRE!

 

4. 6 osztály
Osztályfőnök: Süliné Pákozdi Katalin
1. Bíró Ákos Csaba
2. Bugyi Egon
3. Buzás Veronika
4. Demeter Zoltán
5. Ignácz Botond
6. Jandó Lili
7. Korponai Amina
8. Kovács Marcell
9. Lakatos Benjámin
10. Németh Martin Mihály


11. Pákozdi Anna
12. Peczek Attila
13. Pethő Bendegúz
14. Roznik Patrícia
15. Szabó Gábor
16. Szántai Sarolta
17. Szappanos Alexa Kíra
18. Sztaniszláv Bence
19. Szvercsek László
20. Zemen Máté

 

Teljes méret megtekintéséhez kattintson az osztályképre!

 

VISSZA A LAP TETEJÉRE!

 

7. osztály
Osztályfőnök: Tóth Csaba
1. Angyal Adrienn
2. Biró Anita Réka
3. Budai Kamilla
4. Buzás Éva
5. Csollák Alexandra Aranka
6. Dévai Gábor
7. Farkas Máté Márkó
8. Harmati Ferenc
9. Kapuvári Márton
10. Káré Vanda
11. Kocsis Gábor
12. Lukács Karola

13. Milanowicz Gergő
14. Orbán Réka
15. Orosz Eszter Mária
16. Pálinkás Viktor
17. Papp Lili Rita
18. Péter Dóra
19. Petrányi Vivien
20. Simon Ivett
21. Tóth Ádám
22. Tóth Viktória
23. Tripa Imola Valentina
24. Türi Imre

 

Teljes méret megtekintéséhez kattintson az osztályképre!

 

VISSZA A LAP TETEJÉRE!

 

8. osztály
Osztályfőnök: Fábryné Salvári Katalin
1. Boza Abigél Boglárka
2. Csanádi Virág
3. Cserép Ármin Axel
4. Csordás Emília Lilla
5. Csordás Gergő
6. Földi Bence Csaba
7. Gulyás Máté
8. Jandó Dorka
9. Kókai Balázs
10. Kókai Eszter Réka
11. Konkoly László Ernő
12. Kuczmag Gergő
13. Kulcsár Laura Sára
14. Magda Valéria

15. Magyari György Aurél
16. Motolai Eszter
17. Pákozdi András
18. Schäfer Róbert Zsombor
19. Sike Dzsenifer Bettina
20. Sipiczki Ildikó Anna
21. Suvada Bence
22. Szabó Hanna Nóra
23. Szántai Péter
24. Szappanos Ádám
25. Szolga Roland József
26. Szvitek Szilárd
27. Vigh Liliána

 

Teljes méret megtekintéséhez kattintson az osztályképre!

 

VISSZA A LAP TETEJÉRE!

 

S.N.I. 2-8. osztály
Osztályfőnök: Nagy Zsuzsanna
1. Horváth Krisztina 2.osztály
2. Kiss Tamás 2.osztály
3. László Gábor Dominik 2.osztály
4. Tóth Krisztián Jenő 2.osztály
5. Galbács Dániel 4.osztály
6. Werkmann Anasztázia 4.osztály
7. Gáspár Bianka 7.osztály
8. Veróczki Gergő 7.osztály
9. Baráth Gergely 8.osztály
10. Nagy Aladár 8.osztály

 

Teljes méret megtekintéséhez kattintson az osztályképre!

 

VISSZA A LAP TETEJÉRE!

 

 

 

 

 

                                                                                                                      Köszöntõ beszédAz iskola múltjaAz iskola okirataiAlapítványunkMinõségbiztosítás